Oprogramowanie

Oprogramowanie to jeden z kluczowych profili naszej działalności. Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji informatycznych oraz wdrażaniu komputerowych systemów wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Dział Informatyki tworzy zespół profesjonalistów, którzy jako eksperci w zagadnieniach informatycznych, technicznych, logistycznych i ekonomiczno-księgowych wypracowali taki poziom wiedzy, aby zaprojektować i wykonać aplikacje, spełniające najbardziej wyszukane potrzeby naszych klientów.

Bazując na analizach procesów technicznych i organizacji przedsiębiorstw oraz doświadczeniu zebranemu podczas pracy, stworzyliśmy pakiet wyspecjalizowanych programów komputerowych wspierających służby techniczne przedsiębiorstw takich jak System ENiAP. Dzięki otwartej strukturze i zastosowaniu najnowocześniejszych technik informatycznych, nasze programy znajdują zastosowanie w instytucjach o szerokim spektrum działalności.

Prowadzimy nieprzerwane prace nad udoskonalaniem i dostosowaniem naszych produktów do potrzeb rynkowych. W ramach gwarancji i asysty zapewniamy naszym klientom bezpłatną aktualizację naszych produktów.

Autorskie oprogramowanie – Ewidencja Narzędzi i Aparatury Pomiarowej (ENiAP)

Ewidencja Narzędzi i Aparatury Pomiarowej, to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny dedykowany średnim i dużym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz usługowym. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności nasze oprogramowanie zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów związanych z ewidencją oraz kontrolą wszelkiego rodzaju narzędzi i aparatury kontrolnej, pomiarowej i rejestracyjnej.

Połączenie nowoczesnych technologii informatycznych i doświadczenia daje nową wysoką jakość naszych usług, którą z przyjemnością Państwu oferujemy.